Ні є таємницею те, що РПЦ МП стала дієвим знаряддям реалізації російської експансіоністської імперської політики.

Поміж тим, розповсюдження ворожої пропаганди, заохочення тероризму, розпалювання міжконфесійної ворожнечі окремими «поважними» представниками згаданої організації,  поки що мало чим відбивається, як на самій  РПЦ МП, так і на її філії в Україні – УПЦ (МП).

Якщо на державу-агресора цивілізованим світом накладено санкції, то засудження світовою спільнотою діяльності структур РПЦ МП вочевидь ще попереду.

Закликаємо козацьке товариство до засудження зазначеної злочинної антицерковної діяльності та наводимо деякі неспростовні фотофакти (за матеріалами http://argumentua.com).

1

Митрополит Української православної церкви (Московського патріархату) Платон благословив російську зенітну ракетну систему великої та середньої дальності С-400 «Триумф», розгорнуту в Феодосії. 14 січня 2017 року Фото: Алексей Павлишак / ТАСС

 

2

Священик благословив російського полковника Ігоря Гіркина
 (Стрєлкова), який на той момент був ватажком однією з 
головних груп "ДНР", визнаної в Україні терористичною. 
Окупований Донецьк, 10 липня 2014 року
3

Митрополит Луганський і Алчевський Української православної церкви (Московського патріархату)  Іоанникій (Кобзєв) та Ігор Плотницький, колишній глава організації «ЛНР», визнаної в Україні терористичною. Окупований Луганськ,  4 листопада 2014 року4444444444

Осавул Посольскої станиці «Светосавська» м. Нови-Сад (Сербія) Саша Вуйич (підозрюється у причетності до терористичної діяльності на Донбасі)  та Митрополит Запорізький та Мелітопольський УПЦ МП Лука (Коваленко)

 

 

5

Осавул Посольскої станиці «Светосавська» м. Нови-Сад (Сербія) Саша Вуйич

 

 

6

Керівник УПЦ (МП) митрополит Онуфрій (Березовський) 
у своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі. 
На стіні - портрет Московського патріарха Кирила, 
голови Російської православної церкви. 
Київ, 4 січня 2017 року