Сідней ,  Австралія

Українське Вільне Козацтво Австралії 

Кіш УВКА ім. Гет.Петра Сагайдачного, Сідней

1

 

 

 

Дякуємо Вам за запрошення брати участь в Конгресі в місті Запоріжжя, Україна!

Вітає Конгрес  речник/представник Коша Українського Вільного Козацтва Австралії ім гет. Петра Сагайдачного з осідком в місті Сідней, Австралія.  Ми діємо за власним Статутом зобов’язуючим в цій країні.

Наша участь зумовлена законом.  Ми беремо участь в моїй особі, в ролі делегата до участі в Конгресі від Австралії.  В майбутньому умовини якого не будь членства можуть бути встановлені.

Українське козацтво Австралії рішуче засуджує нарощування чисельності козацьких осередків так званого «Войска Донського» у Криму та на окупованих територіях Донецької та Луганської областей України.

Ми відкидаємо, також, заходи Російської Федерації замасковувати участь їхніх збройних частин під видом  буцімто  «казачества» -  що є фіктивним та придатне  для сприйняття лише наївними.

Трагедія, що була пов’язана зі збиттям цивільного літака Боїнґ Малайзійської Авіалінії рейсу МГ 17 продемонструвала на що здатна Російська Федерація. Незалежні розслідування зазначеного терористичного акту засвідчили та доказали безпосередню присутність на Донбасі регулярних військових частин Російської Федерації, її кадрових вояків та російського озброєння. Саме ці факти має взяти до уваги Міжнародний трибунал. Будь-які намагання кремлівських окупантів видати власні війська за начебто «казаков-добровольцев» або «шахтарів-ополченців» є підступною брехливою пропагандою, що не витримує жодної критики.

Підтримуємо  рішення Священного Синоду Вселенського Патріархату щодо надання автокефалії для Української Помісної Православної Церкви. Сподіваємось, що Томос для Української Православної Церкви України, невдовзі сприятиме забезпеченню передачі стародавніх українських святинь, зокрема Києво-Печерської Лаври — Українській, незалежній від Москви Церкві. Надання Томосу – то є подія, від якої Путін та Лавров шарпаються і казяться бо відчувають їх мрії щодо нової імперії залишаться нездійсненими.

Моє власне бачення щодо Московского Государства – так званої Російської Федерації полягає у наступному.

Ця федерація розпадеться на частини: «європейську», «тюркську» та «далекосхідну». Зокрема, на Далекому сході, вірогідно, постане разом з т.зв. Зеленим Клином і районом Владивостока, нова незалежна республіка Сибіру.

Для прискорення зазначеного процесу, ми представники Козацтва Австралії закликаємо медія вільного світу, розкрити гібридну війну в Україні  та до повернення  праведного миру в ній.

Хоч ми віддалені від України, ми чуємо її біль.  Наша організація УВК

старається бути рупором українського суспільства в країні Австралія.

В якийсь спосіб відомий Всевишньому, Україна поставить край гібридній війни на сході  держави.  Економіка зростатиме та інвестиції провідних держав, врешті решт збільшуватимуться.

А ми, в свою чергу, сприятимемо розвитку та просуванню інтересів Української  держави під її демократичним урядом, щоб дати відсіч ворожій агресії.

Слава Богові !               Слава Україні  !                 Слава Козацтву!

 

Юрій Богдан Менцинський

    Ген-хор УВК

 


ДОВІДКА

 2

На фото Юрій Богдан Менцинський, емерит та онук Лука Фредерік Менцинський

Батько Луки: Андрій Александер Менцинський, економіст бізнесмен

Скорочені біографічні дані:  Родина Йосифа Менцинського, лікара і Марії, учительки, обоє з Галичини, стали біженцями підчас ІІ-ої Св. Війни , емігрували з 3-ма малими дітьми в Австралію і там син Юрій одружився з Олею Гаврилів, закінчив фармацевтичний університет і став власником аптек, одна сестра співачка, друга господиня.

Ціла родина активно уділялася в українському громадському житті Австралії в провідних ролях. Йосиф був одним з засновників Українського Вільного Козацтва в Західній Австралії , голова Громади а син Юрій заступник Кошового УВК і голова Громади в м. Сідней.  Юрія діти усі закінчили університетські студії, живуть в українському дусі.  Мама Луки, англійського/мадярського роду, рада як синочок Лука, 2 рочки, спілкується з родиною українською мовою.

Родина Менцинських видала десяток св’ященників УГКЦ на Лемківщині в 19-ім ст.. Один з пращурів родини, козак Андрій Менцинський, брав участь в обороні Відня перед наступом турецьких військ в 18-ім столітті. а в 19-20-ім, МодестМенцинський був оперним співаком/маестром театрів Мілана та Стокгольма.

 

Метки: ІІІ Міжнародному Конгресу Козацтва від побратимів з Канади